קישורים מומלצים: מדריך טיולים

די לאירועים משעממים!

מדי כמה חודשים מישהו שאנו מכירים מחליט שמתחשק לו לחגוג אירוע משפחתי ואנו צריכים להפסיק את החיים למענו או למשל שהמקום עבודה נזכר לקיים מסיבה לעובדים. נכון, אם אוזמן לאירוע שנראה מושקע אני בא בשמחה, אך בכל מקרה - הארנק מתרוקן, לוח הזמנים צפוף ולא ברור אם האירוע יהיה מוצלח. ובכל זאת, קורה שהאירוע יוצא מוצלח. אם אתם חייבים, לקבל יותר פרטים - כנסו לעמוד האינטרנט.

כולי תקווה שכל אירוע חגיגי שאוזמן אליו , יהיה כזה, מטופח וחדשני, שלא אתבאס על ההוצאות, מעצם היציאה מהבית וכל הקשור בכך, כמו חיפוש חניה וכיו"ב. הצחיקה אותי העובדה שדווקא אדם יבש כמו בן דודי יישם בעצמו כזה אירוע, יופי, אני מאוד נהניתי.

יום כיף בתל אביב

כמובן, אם יש כסף - האפשרויות בלתי מוגבלות, אבל לעומת זאת אם יש ממון אבל הראש אטום - האירוע יהיה עלוב. אירוע פרטי - עשוי להיות מאוד מפואר, אבל העיקר שיהיה ייחודי ונעים. איך התרגלנו ליהנות במקום מרוחק מאחורי חניון, כשדוחפים לנו קינוחים מגעילים וברקע דיסק להיטי אייטיז שחוזר על עצמו כל האירוע?

אפילו הדברים הזניחים יכולים להיות משמעותיים, אם תשקיעו בהם כמו שצריך. נאמר, באירוע בו הייתי, המלצריות והמלצרים לבשו מסכות והייתה הרגשההם אוהבים את החלק הזה בעבודתם. עוד אלמנט שאהבתי היה תחום האוכל, שקיבל טוויסט מיוחד לערב הזה; כל המנות קיבלו שמות זמניים ע"ש חוויות עבר של כלת השמחה, מבדר ומושקע ביותר.

מה בנוגע למיקומו של האירוע?

ללוקיישן יש חשיבות קריטית, איני מתכוון רק מבחינת מיקום מרכזי, אלא לקונספט. ניקח לדוגמה כנס בחורשה - מראש יהיה יהיה מרשים יותר, אף אם המוסיקה משעממת. אם תדעו להשקיע בפרטים החשובים, האורחים יתפשרו על האלמנטים שלכאורה נראים קריטיים, כמו יום האירוע.

לסיכום, אירוע משעמם לא אמור להיות כ"כ בלתי נסבל, אבל יותר מדיי הפקות כאלו נותנים לי סיבה לייחל למתקפה גרעינית. למזלנו, בעשור האחרון מפיקי אירועים סוף סוף מבינים שעולם האירועים בישראל לא מצליח להתעלות כבר תקופה ארוכה ואנו שמים לב לעוד ועוד חידושים באירועים מסוימים. פשוט חייבים לצאת מהקיבעון.

צרו איתנו קשר